hadiup

علی درجزینی کیست و چرا او را به اسم مهندس سرمایه گذاری می شناسیم؟
علی درجزینی کارشناس اقتصادی و کارآفرینیِ صدا و سیما در برنام ه‌های خبری و تخصصی شبکه های ۱ ، ۲ ، ۳ و خبر سیما، کارشناس و مشاور برنامه تلویزیونی راهکار از شبکه سوم سیما، و کارشناس مهمان برنامه ‌های «خانه مهر» از شبکه جام‌جم اروپا است. علی درجزینی نویسنده کتاب «نوبل فروش» در زمینه بازاریابی کم‌ خرج و پرسود برای کسب ‌و کارهای ایرانی است. او طراح و مدرس گران ترین دوره آموزشی مدیریت کسب‌ و کار ایران با بهای ۱۰۰ میلیون تومان است که برندهای برتر در صنعت پوشاک، لوازم خانگی، خدمات بانکی ، دیجیتال مارکتینگ، خدمات تولیدی، واردات و صادرات و … در این دوره شرکت کرده ‌اند. علی درجزینی دارای سابقه مدیریت در کسب ‌و کارهای صنعت مبلمان، دیجیتال مارکتینگ، پوشاک و مشاور نهادها، سازمان ‌های دولتی و شرکت ‌ها در امور گمرکی، برنامه‌ ریزی استراتژیک، بازاریابی، فروش و رهبری نیروهای انسانی است. او در پروژه ‌های کلان اقتصادی در حوزه تجارت (گمرک، تامین ارز، قاچاق کالا و…) مورد مشورت سازمان‌ ها و وزارت‌خانه ‌ها است و به واسطه حضور در تیم مشاوره دولت، مدت ‌ها در این زمینه مطالعه و تحقیق میدانی انجام داده است و به خوبی از همه موضوعات مرتبط به این حوزه آگاه است. علی درجزینی در سال های اخیر توانسته است با شناسایی فرصت های طلایی سرمایه گذاری به ثروتی بسیار عالی دست یابد که قصد دارد در دوره های آموزشی خود آن ها را به علاقمندان آموزش بدهد. زیرا معتقد است برای سربلندی ایران، هر ایرانی باید به ثروت و بهروزی دست پیدا کند.

وی هم اکنون از فعالین سرمایه‌گذاری در شمال کشور (به خصوص کلاردشت) است؛ و با دارایی چندین هکتار زمین در مناطق دارای مجوز ، در حال ساخت شهرک گردشگری است. همچنین در زمینه برگزاری رویداد در ایران و ترکیه صاحب برند بوده و تلاش دارد تا خدمات عالی به ایرانیان عزیز هم در داخل و هم خارج از کشور ارایه کند. علی درجزینی همچنین خالق برند پوشاک هم هست.  برندهایی که از با کیفیت ترین و نامدارترین برندهای صنعت پوشاک ایران هستند.

1

چرا علی درجزینی صلاحیت آموزش سرمایه گذاری را دارد؟
این حق هر کسی است که آموزگار خود را با دقت و تحقیق انتخاب کند. اگر نمی دانید چرا علی درجزینی صلاحیت اعتمادی که به او می شود را دارد، نگاهی به این فهرست بیندازید:

  • سخنران بیش از ده‌ ها سمینار، کارگاه و دوره آموزشی با موضوع کارآفرینی
  • کارآفرین نمونه به انتخاب دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران
  • کارشناس اقتصادی و کارآفرینی صدا و سیما در برنامه‌ های خبری و تخصصی
  • طراح و مدرس گران ترین دوره آموزشی مدیریت کسب ‌وکار ایران با بهای ۱۰۰ میلیون تومان که برندهای برتر در صنعت پوشاک، لوازم خانگی، خدمات بانکی و دیجیتال مارکتینگ در این دوره شرکت کرده‌اند
  • نویسنده کتاب «نوبل فروش» در زمینه بازاریابی کم‌ خرج و پرسود برای کسب ‌و کارهای ایرانی
  • فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع، کارآفرینی و مدیریت کسب ‌و کار از دانشگاه‌ تهران
  • سابقه شرکت در دوره ‌های تخصصی کسب ‌و کار در دانشگاه ‌ها و موسسات معتبر (TUV Academy, American INR, GCerti و …) از کشورهای ایتالیا، امریکا، آلمان و کره جنوبی
  • دارای سابقه مدیریت در کسب ‌و کارهای صنعت مبلمان و مشاور نهادها، سازمان‌ های دولتی و شرکت ‌ها در امور گمرکی، برنامه‌ریزی استراتژیک، بازاریابی، فروش و رهبری نیروهای انسانی است.

علی درجزینی مباحثی را آموزش می ‌دهد که هم در دانشگاه خوانده و هم در صنعت تجربه کرده است؛ اما هنوز به صورت مستمر از محضر اساتید تأثیرگذار ایرانی و جهانی استفاده می‌کند و می‌گوید: «هر جا که چیزی مؤثر بر موفقیت کسب‌ و کارم یا برای آموختن وجود داشته باشد، اقدام فوری می ‌کنم و آن ‌را به دیگران نیز آموزش می ‌دهم».

داستان زندگی او از زبان خودش:
علی درجزینی خودش را این گونه معرفی می ‌کند: «از ده ‌سالگی تعطیلات تابستانی‌ام به کارهای گوناگونی گذشت. از دست‌ فروشی گرفته تا کارگری در مکانیکی و فروشندگی. بعد از کنکور هم معلم یک مدرسه راهنمایی شدم؛ با حقوقی یک‌پنجم یک کارگر ساده! برای این‌ که کار مورد علاقه‌ ام را بیابم، کارهای بسیاری را تجربه کردم؛ از ویراستاری و تألیف تا راه‌اندازی شرکتی آموزشی که شکست خورد. بعد از منحل شدن شرکت، مدتی در یکی از دبیرستان‌ های خوب تهران درس می‌ دادم. لذت می‌ بردم و این حس خوب را به بچه‌ها هم منتقل می ‌کردم. این را از شادی‌شان در کلاس می‌ فهمیدم. در اواخر دوره کارشناسی، در یک شرکت تحقیقاتی، پژوهشگری شدم با حداقل حقوقِ آن جا. و بعد از چند سال شدم عضو یک تیم مشاوره در دولت. اما کار دولتی ایده‌آل من نبود. دوست داشتم کار خودم را داشته باشم و اوضاع اقتصادی خودم، اطرافیانم و سرزمینم را سر و سامان دهم. کارمندی را رها کردم و با رویاهایی طلائی دوره کارشناسی ‌ارشد رشته کارآفرینی را آغاز کردم و هم‌ زمان وارد بازار شدم. مدیر مجموعه‌ای شدم که برای حدود ۱۰۰ نفر، اشتغال‌زایی کرده بود. اوضاع خوب پیش نمی ‌رفت. بعد از یک ‌سال ‌و نیم سر و سامان دادن به اوضاع داخلی کارخانه، فهمیدم کسب‌ و کاری که مثل ساعت کار کند ولی فروش نداشته باشد، ارزشی ندارد. از طرفی هم ‌زمان با شروع فعالیت من، بازار هم در رکودی بی ‌سابقه فرو رفته بود. کمی که تحقیق کردم، متوجه شدم اوضاع رقبا بدتر از ماست که بهتر نیست. درد و سوال اساسی را پیدا کرده بودم: «چگونه می‌توان فروش را بالا برد؟»

2

یافتن درمان درد
علی در جزینی ادامه می‌دهد: برای یافتن درمان این درد، شروع کردم به مطالعه و تحقیق در مورد روش ‌های افزایش فروش. رفتم سراغ مطالعه و مشق مطالعاتم روی یکی از شعب‌مان که فروش چندان مطلوبی نداشت. توانسته بودم با کاربردی کردن پژوهش‌ های صورت گرفته در حوزه بازاریابی و فروش برای فروشنده ‌ای با تحصیلات متوسط، از یک کارمند بی‌انگیزه و قانع، یک انسان باانگیزه و عاشق پیشرفت بسازم. از راه تازه لذتی می ‌بردم که آن را فقط در خواندن رمان‌های عاشقانه تجربه کرده بودم. فهمیدم فروشندگی هنر است. ذاتی نیست. هنری آموختنی است. پس تصمیم گرفتم همه توانم را در این هنر صرف کنم و به سهم خودم اقتصاد سرزمینم را شکوفا کنم.
او مسیرش را ادامه می دهد و امروز در زمینه سرمایه گذاری موفق فعال است
رمز و راز پیشرفت همیشگی است که ذهنت را باز نگه داری و نسبت به شرایط اجتماعی و اقتصادی – و حتی فرهنگی- چشم بینا و گوش شنوا داشته باشی. به همین دلیل است که این روزها علی درجزینی یکی از موفق ترین سرمایه گذاران جوان ایران است؛ و با توجه به علاقه قلبی که نسبت به پیشرفت و سرافرازی باقی هموطنانش دارد، در این دوره زمانی به آموزش و مشاوره برای سرمایه گذاری رو ملک مشغول است.
چرا سرمایه گذاری روی ملک؟
شاید از خودت بپرسی چرا سرمایه گذاری روی ملک؟ چرا علی درجزینی در زمینه باقی سرمایه گذاری ها فعالیت نمی کند؟ جواب این است که او در باقی زمینه ها هم فعالیت می کند، اما به هزار و یک دلیل – در شرایط فعلی اقتصادی و اجتماعی – سرمایه گذاری روی ملک را مطمئن ترین و بهترین روش می داند. درست است که ملک یکی از گران ترین روش های سرمایه گذاری است، اما علی درجزینی برای افرادی که سرمایه اولیه کمی دارند هم راه حل هایی ارائه می دهد که بتوانند وارد این حیطه از سرمایه گذاری بشوند. در حقیقت، او تمام بهانه ها را از شما می گیرد! اگر آماده هستی، بسم الله بگو و وارد شو! اما اگر عادت داری پشت بهانه ها پنهان بشوی، هنوز آماده برداشتن قدم های موفقیت آمیز نیستی! نه در بحث سرمایه گذاری، نه در هیج زمینه دیگری! اینستاگرام علی درجزینی

حضور تو در صفحه علی درجزینی اتفاقی نیست!
شاید دنبال اهمیت و روش های سرمایه گذاری می گشتی یا حتی دنبال ثروتمندهای خودساخته ایران بودی که به این صفحه رسیدی. در هر حال، تا اینجای کار مسیر درستی را طی کردی! حتما شنیدی که می گویند خواستن توانستن است. اما حقیقت ماجرا کمی فرق دارد. بین خواستن تا توانستن مراحل دیگری هم وجود دارد: تحقیق کردن، آموزش دیدن، مشورت گرفتن، بررسی گزینه های موجود، کمک گرفتن از کسانی که قبلا این راه را با موفقیت طی کردند و… بخشی از این مراحل هستند. و حالا که تو عزمت رو جزم کردی که سرمایه گذاری را شروع کنی، این جا بهترین قسمت فضای گسترده مجازی برای فارسی زبان هاست! سرمایه گذاری و موفقیت به چند تا جمله قشنگ و انگیزشی نیست. منکر نقش مثبت این روش ها نیستیم، اما همه این ها مثل سوخت داخل باک ماشین هستند. تا وقتی استارت نزنی، موتور را روشن نکنی و پدال گاز را فشار ندهی، با همه سوخت های عالم هم امکان ندارد از نقطه الف به نقطه ب برسی! و البته که باید رانندگی بلد باشی، جاده را تا حدودی بشناسی و امکانات و محدودیت های خودرویی که سوارش شدی را بدانی. این جاست که علی درجزینی به عنوان کسی که سرمایه گذاری های موفق و خصوصا سرمایه گذاری روی ملک داشته، می تواند چراغ راه تو باشد. بی گدار به آب نزن!

مسیری که علی درجزینی برای موفقیت در سرمایه گذاری ملک طی کرده است یک شبه نبوده است
به قول خود علی درجزینی، موفقیت یک شبه ایجاد نمی شود اما می تواند یک شبه پدیدار شود! درست مثل متولد شدن یک نوزاد…هیچ کس تصور نمی کند این نوزاد که یک ساعت پیش به دنیا آمده است همان موقع شکل گرفته و ساخته شده است. همه ما می دانیم که یک بارداری سالم برای انسان ۹ ماه طول می کشد. اما متولد شدن ممکن است در عرض فقط چند ساعت – یا حتی زودتر – اتفاق بیوفتد. به همین ترتیب ممکن است یک نفر یک شبه یک سرمایه گذاری عالی داشته باشد، اما خود او یک شبه به دانش، تجربه و آگاهی لازم برای این موفقیت نرسیده است. علی درجزینی هم فراز و فرودها، تجربه های موفق یا ناموفق و بالا و پایین زیادی را در مسیر پشت سر گذاشته است. با این حال، لازم نیست برای شروع – یا ادامه – سرمایه گذاری روی ملک شما با تک به تک این تجربه ها شخصا رو به رو بشوید. کافی است از علی درجزینی کمک و مشاوره بگیری. برعکس بسیاری از استادها و آموزگارهای سرمایه گذاری، علی درجزینی راه ارتباطی با خودش را بسیار هموار و سریع کرده است. کافی است همین الان صفحه اینستاگرام او را دنبال کنی و از طریق نظرات و دایرکت ها سوالاتت را از او بپرسی. و در این بین کلی آموزش هیجان انگیز و رایگان هم دریافت کنی!

در صفحه اینستاگرام علی درجزینی چه خبر است؟
به شما اطمینان می دهیم دنبال کردن صفحه اینستاگرام علی درجزینی هم فال است و هم تماشا! در این صفحه هم یاد می گیرید، هم تفریح می کنید و می خندید، هم از سوال و جواب ها بهره می برید و هم از لایوهای مشترکی که برگزار می شود استفاده می کنید. چه لایوهای مشترکی؟ علی درجزینی با استادها و حرفه ای ها لایو مشترک برگزار می کند. مطالبی که در این لایوها عنوان می شود اصلا خشک و رسمی نیست، و همیشه هم پیرامون صرفا سرمایه گذاری نیست. علی درجزینی معمولا دغدغه ها و موضوعات روز را با تیزبینی پیدا کرده و انتخاب می کند، مهمانی را دعوت می کند که در آن زمینه صاحب نظر است، سپس در حدود یک ساعت با او به گفتگوی دوستانه می پردازد – و البته سوالات شما را پاسخ می دهد.

منتظر چی هستی؟
هر یک دقیقه ای که تاخیر داشته باشی از کلی مطالب مفید جا می مانی و البته – اگر بخواهیم خودمانی بگوییم – شل و بی خیال می شوی! یادت نرود که یکی از رازهای موفقیت علی درجزینی این است که همیشه «اقدام فوری» دارد؛ و الان اقدام فوری تو این است که روی تصویر زیر کلیک کرده و صفحه اینستاگرام علی درجزینی را دنبال کنی! اگر سوالی داری یا نیاز به مشاوره خاصی داری هم می توانی از طریق دایرکت با او در ارتباط باشی.