استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام

استوری در اینستاگرام یک قابلیت در اینستاگرام است که با آن می توانید عکس یا ویدیوهای ۱۵ ثانیه ای را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. استوری در حقیقت یک داستان کوتاه است که به وسیله فیلم و عکس ها روایت می شود. شما با استوری می توانید تمام اتفاقاتی که در طول ۲۴ ساعت اتفاق می افتد را به فالوورهای خود نشان دهید.

هر عکس یا ویدیو که در استوری می گذارید فقط تا ۲۴ ساعت قابل مشاهده خواهد بود.

چطور استوری اینستاگرام بگذاریم؟

ابتدا باید در صفحه خانه (هوم) حساب خود بروید و روی عکس اکانت خود (بالا گوشه سمت چپ) کلیک کنید.

در آنجا شما میتوانید به دو روش عکس یا ویدیو برای استوری بگذارید:

  • استفاده ار عکس یا ویدیویی که از قبل در حافظه دستگاه هست.
  • به صورت زنده و در همان لحظه عکس یا ویدیو تهیه کنید.

ویژگی های بامزه برای استوری

شما می توانید از ویژگی های جالبی که اپلیکیشن اینستاگرام در اختیارتان قرار می دهد استفاده کنید. با این کار استوری جالب تر می شود. مثلا می توانید از استیکرها، نظرسنجی، گزینه پرسیدن سوال و… استفاده کنید.

سپس در پایین صفحه سمت راست گزینه send to را انتخاب کنید. اولین گزینه صفحه بعدی share to your story  است. با انتخاب آن، استوری شما در صفحه تان قرار می گیرد.

برای اضافه کردن به استوری مراحل بالا را دوباره طی کنید. با این تفاوت که در وهله اول باید انگشت خود را چند ثانیه روی عکس پروفایل نگه دارید تا گزینه افزودن به استوری باز شود. اگر فقط یک بار روی آن ضربه بزنید فقط می توانید استوری قبلی خودتان را ببینید.

چطوری استوری در اینستاگرام را پاک کنم؟

خیلی ساده است. روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید تا استوری باز شود. در قسمت پایین سمت راست یک آیتم سه‌نقطه‌ای هست. روی آن کلیک کرده و گزینه حذف یا Delete را انتخاب کنید.

اگر دنبال آموزش های عملی و تضمینی برای راه اندازی یا گسترش کاروکسب خود در اینستاگرام هستید، پیشنهاد می کنیم بسته آموزشی کاروکسب دیجیتال را تهیه کنید.

کاروکسب دیجیتال علی درجزینی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *