نظرسنجی در تلگرام

تلگرام اصلی

تلگرام اصلی jg’vhl hwgd

تلگرام اصلی

از وقتی که تلگرام اصلی فیلتر شد، خیلی از افراد به استفاده از تلگرام های غیر رسمی که نیاز به فیلترشکن نداشتند روی آوردند.

با این حال هنوز هیچ کدام از نمونه های غیر رسمی تلگرام قابل قیاس با تلگرام اصلی نیستند.

در ادامه دلیل این موضوع را توضیح میدهیم.

تلگرام اصلی

فرق تلگرام اصلی و غیررسمی چیست؟

بسیاری از برنامه نویسان اقدام به طراحی نسخه های غیررسمی نموده اند که از نظر قابلیت ها بسیار به نسخه اصلی شبیه می باشد. البته تعدادی از کاربران نسخه اصلی تلگرام را پاک کرده اند و نسخه غیر رسمی را جایگزین کرده اند.

این نکته را فراموش نکنید که تلگرام اصلی در برخی از سایت ها کدهای سورس باز این اپلیکیشن را قرار داده است تا توسعه دهندگان در صورت تمایل قادر به تکمیل کردن آن باشند و از چنین کدهایی استفاده کنند.

یکی از رایج ترین سوال های که کاربران در این رابطه می پرسند امکان نفوذ در تلگرام غیر رسمی می باشد. آیا واقعا چنین امکان وجود دارد یا خیر؟ در جواب می توان گفت اصلا چنین چیزی وجود ندارد چون در هر صورت این اپ ها از نسخه رسمی کپی شده اند و فقط از نظر امکاناتی کمی متفاوت تر با نسخه اصلی ارائه می گردند.

با این حال نسخه رسمی و نسخه های غیررسمی تلگرام از دو جهت با هم تفاوت دارند:

سرعت دسترسی در نسخه های غیر رسمی

از نظر میزان سرعت بین نسخه اصلی و غیر رسمی تفاوت های چندان زیادی وجود ندارد. می توان گفت از نظر سرعتی شبیه به یکدیگر هستند. در هر حال ، ممکن است در نسخه غیررسمی اصلی به دلیل برخی از آپشن های و قابلیت ها سرعت پایین تر باشد.

امنیت تلگرام های غیر رسمی از نظر مؤسس تلگرام

فرق تلگرام رسمی و غیر رسمی چیست؟ جالب است بدانید که از نظر موسس تلگرام (پاول دورف) برخی از تلگرام های غیر رسمی دارای امنیت نیستند و کاربران بهتر است همیشه از نسخه رسمی استفاده کنند.

موضوع امنیت بسیار پراهمیت است و نباید از کنار آن ساده گذشت.

در نهایت خود شما باید تصمیم بگیرید که میخواهید از کدام نسخه تلگرام استفاده کنید.

اگر تمایل دارید از فضای پرمخاطب تلگرام برای راه اندازی یا گسترش کاروکسب خود استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم بسته آموزشی کاروکسب دیجیتال را تهیه کنید.

کاروکسب دیجیتال علی درجزینی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *