دوره مدیران برتر به دانشجویانش سوخت حرکت داد

دوره بین المللی مدیران برتر با هدف ارتقا کسب و کارهای ایرانی، برای هفتمین بار برگزار گردید.

همانطور که می دانید، دانشجویان این دوره به مدت یکسال آموزش می بینند که به بهترین نسخه برای کسب و کار خود تبدیل شوند.

در طی این یک یکسال دوره های آموزشی با عناوین و اهداف متفاوت برگزار می شود که ما در ابرطلایی به هریک از این دوره های چند روزه “تور” می گوییم.

اولین توری که برای هفتمین دوره مدیران برتر برگزار شد، “تور سوخت مدیران” بود.

سوخت مدیران برتر یعنی چی؟

بهترین تعریفی که می توانیم از تور سوخت مدیران ارائه دهیم در این جمله خلاصه می شود: “تامین هر نوع سوختی برای حرکت هرچه سریعتر به سمت هدف”.

این سوخت ها به سه دسته ۱- زمان ۲- تفکر ۳- انرژِی تقسیم می شوند.

تور سوخت مدیران در دو جلسه با یاوری علی درجزینی برگزار شد تا به بیان رمز و رازهای محرک کسب و کارها بپردازد و دانشجویان این دوره بتوانند در کسب و کارشان استراتژی، هدف، برنامه ریزی، مدیریت زمان و مدیریت تفکر داشته باشند.

علی درجزینی در جلسات سوخت مدیران به دانشجویان دوره مدیران برتر آموزش داد که چرا فکر و زمان و انرژی انسان محدود است و چگونه می توان از این منابع محدود اساسی به صورت نامحدود استفاده نمود.

در تور سوخت مدیران دانسجویان این دوره اهداف خود را مشخص کردند و متوجه شدند که هر فکری که هم جهت و و هم سو با هدفشان نباشد را باید کنار گذاشته و به آن توجهی نداشته باشند.

تکنیک های مدیریت زمان از دیگر مباحثی بود که دانشجویان این دوره آموختند؛ با تکنیک های مدیریت زمان می توان زمانی را برای تفکر به مباحثی به غیر از کسب و کار تعلق داد و با داشتن زمان آزاد و زمان استراحت، به افکار و اهداف سمت و سو و هدف داد.

علی درجزینی در رابطه با مبحث انرژی نیز برای دانشجویان خود توضیح داد که چگونه با تغذیه مناسب و جدی گرفتن ورزش، می توانند از زندگی لذت برده و به هدف تعیین کرده خود نزدیک شوند.

در دوره مدیران برتر فقط آموزش تئوری کافی نیست!

این یکی از قوانین ابرطلایی و آموزش های علی درجزینی است.

در مجموعه ابرطلایی هیچ یک از آموزش ها فقط “تئوری” نیست، بلکه هرکدام از دانشجوها به صورت عملی و بنا به هدفی که مشخص کرده اند به سمت اهدافشان با کمک علی درجزینی و کوچ های متخصص ابرطلایی راهنمایی می شوند.

می توان به جرات گفت که این آموزش های عملی جزو گزینه هایی است که آموزش های ابرطلایی را به متفاوت ترین آموزش ها در حوزه موفقیت تبدیل کرده است.

می پرسید چرا؟ تصور کنید هر موضوعی را که آموزش می بینید را بتوانید در همان لحظه به هدفتان ربط داده و برای آن اقدام کنید؛ یعنی شما مجبور شوید که برای آموخته هایتان که اقدام کنید آن هم اقدام فوری.

در تور سوخت دوره مدیران برتر دانشجویان با هدف و پرتلاش، در تایم آنتراکی که داشتند نیز به تبادل ارتباطی پرداخته و با کوج های مجموعه ابرطلایی چالش های خود را مطرح و برای آن ها راه حل های مناسبی یافتند.

و در نهایت، دانشجویان دوره ابرطلایی شش هفته با یاوری های علی درجزینی و کوچ های ابرطلایی به پیاده سازی آنچه آموختند می پردازند و برای آموزش های تور بعدی آماده می شوند.

این مقاله‌ها را بخوانید تا شما هم بتوانید استفاده بهتری از فکر، زمان و انرژی خود داشته باشید:

 

طرز تفکر ثروتمندان چیست؟

مدیریت زمان چیست و چه نقشی در موفقیت دارد؟

۶ روش ثروتمند شدن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *