دیلیت اکانت تلگرام – حذف حساب در تلگرام

چگونه اکانت تلگرام خود را پاک کنیم؟

دیلیت اکانت تلگرام حذف حساب تلگرام

شما نمی توانید حساب خود در تلگرام را از طریق خود نرم افزار تلگرام حذف کنید. برای این کار باید به سایتی مراجعه کنید که این کار را انجام میدهد.

توجه داشته باشین که در صورتی که ریپورت هستید با حذف اکانت مشکل ریپورتی شما برطرف نمی شود. همچنین تمام چت ها و گروه ها و کانال ها پاک می شوند و امکان ریکاوری و برگرداندن آن ها وجود ندارد.

آموزش دیلیت اکانت تلگرام

ابتدا وارد این این سایت بشوید و شماره تلفنی که با آن حساب تلگرام ساخته اید را وارد کنید.

پس از وارد کردن شماره تلفن خود رمزی از سمت تلگرام برای شما sms داده می شود. دقت داشته باشید عبارت A با a تفاوت دارد و در صورتی که حروف با حرف بزرگ نوشته شده اند باید حتما با حرف بزرگ وارد کنید .

حواستان باشد که اگر این کد را اشتباه بزنید و چند بار تکرار کنید، برای چند ساعت بلاک می شوید. پس در وارد کردن کد درست، دقت کنید.

حذف اکانت تلگرام فارسی یا آیگرام یا موبوگرام یا سایر نسخه ها با یکدیگر تفاوت ندارد و مراحل تمام آنها به همین صورت انجام میشود

دیلیت اکانت تلگرام

مراحل دیلیت اکانت تلگرام:

برای حذف تلگرام ابتدا به این سایت رفته و شماره تلفنی که با ان حساب دارین را وارد کنید (شماره همراه با ۹۸+ وارد کنید).

شماره همراه به صورت کامل به همراه کد کشور.

پیش شماره کشور (ایران = ۰۰۹۸) و بعد شماره موبایل رو بدون ۰ وارد کنید.  به عنوان مثال: ۰۰۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ که به جای ۰۰ می توانید از علامت + استفاده کنید: ۹۸۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷+.

در گام بعدی برروی Next کلیک کنید. از گوشی یا سایر نسخه های دیگه تلگرام وارد حساب کاربری خود شوید.

به صورت آنی یک پسورد به حساب کاربری شما روی گوشی از سمت پشتیبانی سایت رسمی تلگرام ارسال خواهد شد، که پس از دریافت رمز رو در کادر Password وارد کنید.

سپس دلیلی برای حدف اکانت تلگرام خود را بنویسید (موضوع آن اهمیتی ندارد، فقط چیزی وارد کنید.). سپس روی Done کلیک کنید. در مرحله آخر سوال پرسیده می شود، که آیا برای حذف اکانت تلگرام خود مطمئن هستید؟

که با کلیک کردن برروی “Yes, delete my account” اکانت شما برای همیشه حذف خواهد شد، یا به اصطلاح خود تلگرام Deactivate خواهد شد.

 بعد از کلیک کردن پیام موفقیت صادر خواهد شد که حساب کاربری تلگرام شما با موفقیت از سیستم ما حذف شد.

اگر تمایل دارید از فضای پرمخاطب تلگرام برای راه اندازی یا گسترش کاروکسب خود استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم بسته آموزشی کاروکسب دیجیتال را تهیه کنید.

کاروکسب دیجیتال علی درجزینی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *