آخرین تور رهبران کارآفرین خاطره شد

خاطرات شمال با رهبران طلایی محاله یادمون بره

همیشه گفتیم که ما به رهبران خود مفتخریم و حالا این عزیزان آخرین تور آموزشی حضوری خودشون رو گذروندن و با کسب و کاری توسعه یافته، در حال به ثمر رسوندن پروژه چهارماهه‌ای هستن که علی درجزینی برای آنها تعریف کرده است.

رهبران کارآفرین چه کسانی هستند؟

دانشجویان رهبران کارآفرین از ابتدایی‌ترین دوره ابرطلایی یعنی دوره آچارهای پولساز کارآفرینان که مربوط به راه‌اندازی کسب و کار و ناب آفرینی ست، تا والاترین دوره، همراه ابرطلایی بودند.

زمانی که این افراد به ابرطلایی آمدند یا کسب و کاری نداشتند یا کسب و کار آنها نوپا و ابتدایی بود.

آن‌ها با سیستم آموزش‌های علی درجزینی توانستند خودشان و کسب و کارشان را ارتقاء داده و به یک رهبر پیشرو در کسب و کارشان تبدیل شوند.

سیستم آموزشی رهبران کارآفرین ، دوره‌ی vip مجموعه‌ ابرطلایی است که در انتخاب افراد شرکت کننده دقت و سنجش بالایی صورت می‌گیرد.

این افراد از بین کسانی که در سیستم آموزشی مدیران برتر شرکت می‌کنند، انتخاب می‌شوند.

هرکدام از این افراد در روز ورود خود به ابرطلایی دارای مشکلات متفاوتی بودند و شاید نوعی ناامیدی و حس نشدن در آنها ریشه کرده بود.

اما…

آموزش و دوره‌ها آغاز شد و آنها پله به پله از چنین فکر و حس‌هایی دور شده و به سمت موفقیت و پیشرفت حرکت کردند.

رهبران کارآفرینی ابرطلایی چندسال با مجموعه ابرطلایی و علی درجزینی همراه شدند، آموزش‌ها را دنبال کردند، ناب آفرینی را مرکز توجه قرار دادند و اقدام فوری را جزء اصول  فراموش نشدنی کسب و کارشان در نظر گرفتند و حالا در صنعتی که کسب و کارشان را راه انداخته‌اند، افتخار خودشان و افتخار ابرطلایی هستند.

علی درجزینی در سیستم آموزشی رهبران کارآفرین، خصوصیاتی را در دانشجویانش پرورش میدهد که براساس آن خصوصیات بتواند از افراد، حامی و پیشرو بسازد.

رهبران کارآفرینی هرکدام باید حمایتگر بخشی از اقتصاد و کسب و کار کشور باشند.

اولین دوره یکساله رهبران کارآفرینی به اتمام رسید و آخرین تور آن در شهر “کلاردشت” برگزار شد تا علاوه بر آموزش‌های پایانی، خاطرات خوشی رقم بخورد، البته این اولین تور تفریحی نبود و در طی این دوره دانشجویان همراه با علی درجزینی و تیم ابرطلایی سفرها و تفریحات متفاوتی را تجربه کردند.

از کلاردشت چه خبر؟

این آخرین تور سیستم آموزشی رهبران کارآفرینی بود که در خارج از تهران برگزار می‌شد و علاوه بر آموزش تفریحات متعددی را هم در برگرفته بود.

دانشجویان رهبران کارآفرینی که دیگر پس از گذشت چند سال دوستان صمیمی هستند، دور هم جمع شدند تا با یاوری علی درجزینی به جمع‌بندی آنچه که آموختند، بپردازند.

این تور آخرین روزهای آموزش رهبران بود، پس باید تخصصی‌تر و جدی‌تر از همیشه دنبال می‌شد و دانشجویان در طی روزهایی که در کلاردشت به سر می‌بردند، بعد از ورزش دست جمعی صبحگاهی آموزش‌ها را را به صورت جدی آغاز و دنبال می کردند.

با تکیه به همین هدف، کلاس برگزار و آموزش‌ها آغاز شد و رهبران کارآفرینی در این تور مباحث گذشته را مرور و نکات مهم را برای یکدیگر بازگو کردند.

در این جلسات میزان پیشرفته هر فرد از زمان هر تور توسط خود شرکت کننده مورد ارزیابی قرار گرفت و به چرایی میزان پیشرفت و یا عدم پیشرفت پی بردند در عین حال الگویی برای شش هفته پیش رو ارائه گردید تا بتوانند کارها و برنامه های خود را پایش کنند و با این روش کیفیت پیشرفت خود را تضمین نمایند.

شما هم دوست دارید پیشرفت کنید؟

اگر شما هم به فکر پیشرفت کسب و کار و ارتقا خودتان هستید، هرچه زودتر فرم مصاحبه را تکمیل کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید تا به مصاحبه حضوری و رایگان دعوت شوید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *