سمینار کارآفرین ثروتمند برگزار شد

سمینار کارآفرین ثروتمند با سخنرانی محمود معظمی و علی درجزینی در مورخ ۹۷/۱۱/۱۰ برگزار شد.

قطعا این یکی از بهترین سمینارهایی بود که شرکت کنندگان آن را تجربه می کردند؛ این موضوع را می توانستی را از روی لبخند رضایتشان تشخیص دهی.

سمینار با قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شده و از سوی تیم ابرطلایی به حضار خوشامد گویی شد.

مطالب ارائه شده توسط علی درجزینی و محمود معظمی؛ می توانست درب های جدیدی از موفقیت، خوشبختی و ثروت را بر روی آن ها بگشاید، مطالبی که شاید تاکنون به آن ها اشاره و توجه نشده بود.

محور سخنان محمود معظمی “شادی” بود. او شادی را جزو اصلی ترین ارکان خوشبختی و زندگی خواند و از شادی به عنوان بالاترین مرتبه ی سپاسگزاری یاد کرد.

در این میان، شرکت کنندگان و مهمانان سمینار کارآفرین ثروتمند با جان و دل به آموزش ها و سخنان محمود معظمی گوش سپرده بودند.

محمود معظمی در رابطه با شادی و سپاسگزاری بیان کرد: «ریشه ی شادمانی سپاسگزاری است و سپاسگزاری یعنی توجه به داشته ها. شما برای شادی باید “اکنون” و “همین الان” به داشته هایتان توجه کنید تا آینده ای شاد داشته باشید؛  پس می توان گفت که برای شادی فردا باید به داشته های امروز توجه کنید».

او سه نوع ثروت را برای هر انسانی انکارناپذیر خواند و ادامه داد:

۱-فکر ۲- وقت ۳- انرژی

«همه ی ما انسان ها از پیامبران تا بزهکاران دارای وقت و عمری محدود هستیم. شما اکنون به عنوان یک کارآفرین  از “خود” و “اکنون” آغاز کرده اید که در همین لحظه سرمایه ی شما وقت و انرژی شما است.

پس شما شایسته ی تحسین و تشویق بوده و باید به خود افتخار نمایید».

شما تعیین می کنید اسیر باشید و یا آزاده

محمود معظمی فکر را تعبیری از باورها و عادت ها دانست و گفت: «فکر شماست که تعیین می کند اسیر باشید و یا آزاده.

اگر می خواهی مملکت و شرایط کشورت را تغییر دهی باید بر روی خودت کار کنی؛ چرا که با خوشبختی تک تک شما این کشور نیز می تواند خوشبخت و ثروتمند باشد.

خودتان را که هرکدام یک “من” است را جدی بگیرید و به آن اهمیت دهید، همه چیز از “من” آغاز می شود و “من” حاوی انرژی و فکر است. شما تصور کنید که هر فرد و هر “من” از شما یک کارآفرین باشد و بتواند پنج نفر را استخدام کند، در این صورت این “من” ها توانسته اند هزاران و شاید میلیون ها نفر را به اشتغال برسانند”.

پس از اتمام سخنان محمود معظمی و بعد از صرف ناهار، علی درجزینی سخنان خود را آغاز نمود.

 

علی درجزینی ضمن تشکر از سخنان پربار محمود معظمی به افرادی که در سمینار کارآفرین ثروتمند شرکت کرده بودند خوشامد گفته و آنها را افتخار مجموعه ابرطلایی و همچنین افتخار کشور خواند؛ چرا که در این وضعیت ناامید نشده و به فکر  پیشرفت و کارآفرینی هستند و این به خودی خود مایه ی افتخار و تحسین است.

علی درجزینی خطاب به شرکت کنندگان گفت: “خیلی باید خوشحال باشیم که در ایران کسب و کار می کنیم؛ چرا که در قلمرو کوران می توان یک چشمی پادشاهی کرد”.

علی درجزینی واژه  و معنی و مفهوم صحیح “محصول” را برای حضار شرح داد. او محصول را “کارکرد عملکردی و عاطفی” خواند.

مباحثی که علی درجزینی به بیان آن ها پرداخت از طریق بازی و تمرین بسط داده شد و شرکت کنندگان با مفاهیم جدیدی در کسب و کار آشنا می شدند.

در ادامه ی سمینار، علی درجزینی توضیح داد که در یک کسب و کار چگونه می توان محصول (کالا و خدمات) را به عالی ترین نحوه ی ممکن به دست مشتری رساند و انجام دادن یا انجام ندان چه کارهایی باعث یافتن و یا از دست دادن مشتری می شود.

2 پاسخ
 1. شاهرودنژاد
  شاهرودنژاد گفته:

  سلام وعرض ادب. ضمن تشکر از زحمت شما. متاسفانه روز دوم جلسات کیفیت آموزشی خوبی نداشت و مقدار قابل توجهی فرصت سوزی شد. در حالیکه می‌توانستیم در این فاصله از آموزش‌های ارزشمند دیگری هم بهره مند می‌شدیم

  پاسخ
  • سیده سمیه حسینی
   سیده سمیه حسینی گفته:

   عرض سلام و احترام
   وقت عالی بخیر
   زنده باشید جناب شاهرودنژاد عزیز
   ممنون از توجه و همراهی شما
   مجموعه ابرطلایی همیشه در تلاش بوده است تمامی کلاسها و سمینارها به بهترین شکل ممکن برگزار شود . مطمئنا نظرات ارزشمند شما ما را در این امر مهم یاری خواهد نمود. لطفا پیشنهادات خود را به info@abretalaee.com ارسال نمایید
   با سپاس

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *