مدیر موفق صنعت پلاستیک

علی درجزینی، فرهاد جهانگیری را اسطوره‌ی جسارت می ‌نامد و عقیده دارد که او آینده‌ای درخشان و پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

هرچند وی اکنون یکی از مدیران موفق صنعت پلاستیک است، اما گذشته‌ موفقی نداشته است.

زمانی که فرهاد جهانگیری با مجموعه‌ ابرطلایی آشنا شد، کارگری بود که پای دستگاه تزریق پلاستیک کار می ‌کرد؛ مدتی بعد  تصمیم به تاسیس کارگاه تولید پلاستیک می‌ گیرد کارگاهی که خودش مدیر آن باشد  و بتواند محصولاتش را صادر کند.

 او در این مسیر و انتخاب موفق می شود و درباره‌ی ابرطلایی و آموزش‌های علی درجزینی می‌گوید: “من در ابرطلایی چگونگی بازاریابی، مذاکره و فروش را آموختم و با کمک این مجموعه دریافتم که چگونه در کسب و کارم فکر کنم و آن را گسترش دهم.”

فرهاد جهانگیری، علی درجزینی را نابغه‌ای می‌داند که قدرت تحلیل بسیار بالایی دارد که می‌توان با کمک او راه موفقیت و پیشرفت را به راحتی طی کرد.

فرهاد جهانگیری با “تور بازاریابی” دوره مدیران برتر توانسته بازاریابی “اکتیو” را بیاموزد و بتواند مشتریان صنعت کاری اش را به سمت خودش بکشاند که این مورد در موفقیت و پیشرفت آن نقشی چشمگیر داشته است.

شما می توانید با فرهاد جهانگیری و مسیر موفقیتش بیشتر آَشنا شده و راز موفقیت او را از زبان خودش بشنوید

همین حالا کلیک کنید تا از فرهاد جهانگیری بیشتر بدانید

 

فرم اطلاعات تکمیلی

شما می توانید به صورت رایگان و حضوری با علی درجزینی و یا کارشناسان همراه ابرطلایی مصاحبه داشته باشید! این یک فرصت استثنایی برای پیشرفت کار و زندگی شماست.

توجه داشته باشید که فرصت مصاحبه محدود و تعداد متقاضیان بالاست، پس هرچه سریعتر بر روی دگمه زیر کلیک کرده و فرم مربوطه را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

کلیک کنید و با تکمیل اطلاعات خود منتظر تماس کارشناسان ما باشید