پزشک های طلایی ابرطلایی

گزارش تصویری از تور “پزشک کسب وکار” مدیران برتر

تور پزشک کسب و کار دوره مدیران برتر ۶ برگزار شد و خرسندیم که توانستیم از دانشجویان خود پزشکانی حاذق در حیطه کسب و کار بسازیم.

حتما می پرسید پزشک کسب و کار دیگر چه مدلی است؟

اجازه دهید برایتان با یک مثال توضیح دهم:

فکر کنید که تمام بدنتان درد می کند و به پزشک مراجعه می کنید! کاری که یک پزشک انجام می دهد این است که با آزمایش های مختلف ریشه درد شما را پیدا کرده و آن قسمت آسیب دیده را با دارو درمان می کند! آیا امکانش وجود دارد که یک پزشک برای تمام قسمت های بدن شما دارو تجویز کند؟

قطعا خیر!

پزشک کسب و کار ابرطلایی نیز به همین شکل عمل می کند! ابتدا به دانشجویان خود می آموزد که چگونه صفر تا صد کسب و کار خود را بشناسند تا بتوانند در صورت بروز بحران، نقطه بحرانی کسب و کار شناخته و آن را درمان کنند.

پزشک های کسب و کار در صورت بروز مشکل در کسب و کار، به یک باره ناامید و بی انگیزه نمی شوند و می توانند تحلیل کنند که این درد از کجای کسب و کارشان نشات می گیرد و به درمان آن می پردازند.

تور پزشک کسب و کار در دو جلسه برگزار شد و شما می توانید در تصاویر زیر خلاصه ای از این دو جلسه را ببینید.

علی درجزینی با انرژی تمام در طول جلسات، دانشجویان خود را قدم به قدم برای تبدیل پزشک کسب و کار همراهی می کرد.

دانشجویان مدیران برتر با شناخت نقاط درد و ضعف کسب و کار خود، در حال تبدیل شدن به پزشکی حاذق بودند و علی درجزینی تمام تکنیک های مورد نیاز این تخصص را در اختیار آن ها قرار می داد.

پزشک کسب و کار

پزشکان کسب و کار ابرطلایی با انجام تمرینات عملی در سر کلاس در صورت وجود ابهام و مشکلی، آن را با سایر دانشجوها و علی درجزینی مطرح کرده و به صورت آنی به راهکار مشکل خود دست پیدا می کردند

شما هم می توانید برتر از همیشه باشید

ابتدا تست رایگانی که علی درجزینی با بررسی و تحلیل ۱۰ هزار کسب و کار، آن را طراحی کرده است را انجام دهید تا متوجه شوید که در سال ۱۳۹۸ چند درصد امکان موفق شدن را دارید و سپس منتظر خبرهای خوش ما باشید. 

پزشک کسب و کار

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *