چگونه نیروهای خود را رهبری کنیم؟

دوره مدیران برتر، یکی از دوره های کاربردی ابرطلایی است که توانسته افراد زیادی را به موفقیت و در نتیجه به ثروت برساند.

آموزش های این دوره تنها بر افزایش دانش افراد استوار نیست؛ بلکه بر روی افزایش “دانش کاربردی” افراد و توسعه عملی کسب و کارها تاکید دارد.

در تاریخ پانزدهم فروردین سال ۹۸، اولین جلسه از تور “رهبری نیروهای انسانی” این دوره برگزار شد و دانشجویان دوره مدیران برتر بعد از تعطیلات نوروزی و با انرژی فراوان در سال جدید حاضر شدند تا آموزش ببینند چگونه نیروهای انسانی خود را هدایت و رهبری کنند.

دوره مدیران برتر

تور “رهبری نیروهای انسانی” در دو جلسه به دانشجویان دوره مدیران برتر می آموزد که چه شرایطی را برای استخدام در نظر بگیرند، چگونه حقوق و مزایا را تعیین کنند، چه شرایطی را برای کارکنان فراهم کنند و در نهایت چگونه یک رهبر موفق در هدایت نیروهای انسانی خود باشند.

در جلسه اول از تور رهبری نیروهای انسانی، علی درجزینی به دانشجویان دوره مدیران برتر کمک کرد که با ساختار سازمان آشنا شده و متوجه شوند که چه ساختاری مناسب کسب و کار آن ها است.

ساختارهای سازمانی برای کسب کارهای بزرگ، متوسط و کوچک متفاوت است و علی درجزینی برای دانشجویانش توضیح داد که کسب و کار هر فرد نیازمند چه ساختاری است.

دوره مدیران برتر

در جلسه اول از تور رهبری نیروهای انسانی، با آشنا شدن با “ساختار سازمانی” هر فرد به طراحی ساختار سازمانی کسب و کار خود پرداخت و علی درجزینی به صورت فرد به فرد، دانشجویانش را همراهی و همیاری می کرد.

در جلسه دوم از تور رهبری نیروهای انسانی چه مطالبی بیان شد؟

در جلسه دوم از تور “رهبری نیروهای انسانی” بر سیستم حقوق و دستمزد کارمندان و کارکنان و همچینن نحوه تعیین حقوق و دستمزد مدیران، تمرکز شد.

همچنین علی درجزینی برای دانشجویان خود توضیح داد که اصلاح کسب و کار و تیم خود را از چه جایی و چگونه آغاز کنند و برای آن ها برنامه ای عملیاتی مشخص کرد.

دانشجویان دوره مدیران برتر در تور “رهبری نیروهای انسانی” آموختند که برای جذب نیرو و یا قطع همکاری با آن ها، از چه راه و روش هایی استفاده کنند.

به طور مثال؛ علی درجزینی برای آن ها شرح داد که فرم و نحوه مصاحبه آن ها برای جذب نیرو به چه صورتی باید باشد و قراردادها را به چه نحوی تنظیم نمایند.

موضوعی اصلی و اساسی و بسیار مهم در جلسه دوم تور رهبران کارآفرینی بررسی گردید و علی درجزینی توضیح داد که رهبر و صاحب یک کسب و کار چگونه می تواند در مجموعه کاریزما و اثرگذاری داشته و به عنوان یک مدیر در مجموعه برای تعامل با نیروهای خود اقتدار داشته باشند.

در تور رهبری نیروهای انسانی که در دو جلسه برگزار گردید، دانشجویان با رهبری علی درجزینی تفاوت های بین مدیریت و رهبری را آموختند و به صورت تمرین های عملی برای تبدیل به رهبری کارآمد تلاش کردند.

آشنا شوید

سعیده درزی از جمله افرادی است که توانسته با شرکت در دوره های مدیران برتر و همچنین با تکیه بر آموزش های تور “رهبری نیروهای انسانی” دوره مدیران برتر، کسب و کارش را به طرز شگفت آوری ارتقا داده و حال جزو دانشجویان رهبران کارآفرینی مجموعه ابرطلایی باشد تا بتواند به فردی پیشرو در حوزه کاری خود تبدیل شود.

با سعیده درزی آشنا شده و از زبان خودش بشنوید که چگونه به سمت موفقیت و کارآفرینی هدایت شده است.

یک فرصت رایگان برای شما

مجموعه ابرطلایی برای عزیزانی که در پی پیشرفت خود و ارتقا کسب و کارشان هستند، مصاحبه ای رایگان در نظر گرفته است.

شما می توانید به صورت رایگان با علی درجزینی و کارشناسان فروش ابرطلایی مصاحبه داشته باشید تا بیشتر و بهتر با دوره مدیران برتر آشنا شده و بتوانید را درست موفقیت خود را انتخاب نمایید.

فقط توجه کنید که این فرصت محدود است، پس هرچه سریعتر فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

درخواست مصاحبه حضوری

با توجه به استفبال زیاد شما عزیزان، در صورتی که تمایل به شرکت در دوره ی مدیران برتر ۷ را دارید، برای قرار گرفتن در الویت فرم زیر رو تکمیل کنید:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *