رویای موفقیت برای چه کسانیست؟

آدمها رویاهای زیادی در ذهنشون دارند. رویای ثروتمند شدن، رویای موفقیت، رویای شغل مناسب و پردرآمد و….

 تغییر دادن زندگی، کار آسونی نیست. در روند برآورده شدن رویاهات ممکنه شرایط ناامیدکننده‌ای رو تجربه کنی. بعضی‌ اوقات ممکنه به خودت شک کنی و شکایت کنی که:

خدایا چرا؟ چرا این برای من اتفاق افتاد؟!!!

من‌ که فقط تلاش می‌کنم از خانواده‌م محافظت کنم؛

من‌که نمی‌خوام از کسی دزدی کنم!

چرا این اتفاق باید برای من بیفته؟

 


جالبه بدونی که بعضی افراد با همین حس‌وحال، عقب‌نشینی نکردند و تصمیم گرفتن آینده کسب‌وکارشون درخشان باشه.

اونا به خودشون سختی دادند و سوخت سبزی رو توی باک ماشین  کسب‌وکارشون ریختند. سوختی که به اونا مشخص کردن استراتژی و جهت گیری کسب‌وکار، هدفگذاری، برنامه‌ریزی قابل اجرا، مدیریت زمان و تلاش بی‌وقفه برای رشد کسب‌وکارشون رو به ارمغان آورد.

اونا با شجاعت تمام توی آموزش‌های یکساله مدیران برتر شرکت کردند و از تکنیک‌های سوخت مدیران برتر استفاده کردند.

دوره یکساله مدیران برتر پر از تکنیک‌های کاربردی هست که می تونی اطلاعات رایگانی رو در موردش به دست بیاری. کافیه دکمه زیر رو انتخاب کنی و اطلاعات بیشتری رو به دست بیاری: 

برای کسب اطلاعات بیشتردر مورد دوره فوق پیشرفته مدیران برتر همین جا کلیک کن


سیاوش پولادیبند یکی از افرادی هست که با تکنیک‌های سوخت مدیران برتر، تونسته برند خودش رو به یکی از برترین برندهای پوشاک ایران تبدیل کنه.

علی درجزینی در رابطه با سیاوش پولادی‌بند و پیشرفتهاش بر این عقیده ست:

«سیاوش پولادی‌بند مصداق اقدام فوریه و همین موضوع راز پیشرفتشه. اون باتلاش و پشتکاری که داره می‌تونه صنعت خرده‌فروشی پوشاک رو دگرگون و از حالت سنتی خارج کنه»

مدیر و موسس پوشاک فنتتو درخصوص آموزش‌هایی که در ابرطلایی دیده، میگه: «با شرکت در دوره‌های آموزشی ابرطلایی طرز نگرش افراد تغییر می کنه و در دنیای امروز، با تغییر نگرش می‌تونیم کل زندگی رو تغییر بدیم. با حضورم در ابرطلایی وارد جریانی شدم که انگیزه‌م رو برای موفقیت دو برابر کرده».

 

سیاوش پولادی‌بند تونسته با حضور در دوره فوق پیشرفته و بلندمدت مدیران برتر، و تاثیر گرفتن  از آموزش‌های تور «سوخت مدیران برتر» تدوین استراتژی، برنامه ریزی، هدفمند بودن و مدیریت زمان رو یاد بگیره و راه موفقیتش رو پیدا کنه.

تو هم می تونی راه موفقیت خودت رو پیدا کنی. کافیه ویدئوی کوتاه مستند موفقیت سیاوش پولادی‌بند رو تماشا کنی و راز موفقیتش رو از زبان خودش بشنوی:

ویدئوی کوتاه مستند زندگی سیاوش پولادی بند را همین حالا تماشا کن (همین حالا کلیک کن)


 دوره مدیران برتر با حضور اساتید و کارآفرینان ایرانی و خارجی برگزار میشه. می‌تونی پشت صحنه حضور این عزیزان و بخشی از آموزش‌ها رو به صورت رایگان در اینستاگرام و تلگرام ابر طلایی دنبال کنی. کافیه همین حالا عکس یا دکمه زیر رو انتخاب کنی و به جمع خانواده بزرگ ابر طلایی بپیوندی. و برنامه‌ها و آموزش‌های اثرگذار و دورهمی‌های باحال رو تجربه کنی:

 


شاید پیدا کردن راه موفقیت تو هم راحت‌تر از چیزی باشه که فکرش رو می‌کنی!

تصویر زیر علی درجزینی (کارآفرین و مدرس موفقیت در کسب‌وکار) و بهنام قوام (از مدیران برتر و رکورددار تبدیل بدهی به موفقیت) هستند

 

یه شانس به خودت بده. میتونی باعث افتخار خودت و علی درجزینی بشی. تو میتونی به صورت خصوصی مصاحبه بشی تا ببینی راه موفقیتت میتونه از جاده مدیران برتر بگذره یا نه؟!

میتونی یه جلسه رایگان مصاحبه درخواست کنی. اگر زودتر اقدام کنی، این امکان رو هم داری با علی درجزینی مصاحبه کنی. البته این مورد رو بهت قول نمیدیم، چون وقت‌های علی درجزینی بسیار محدوده.

اما این قولو بهت میدیم که حرفات شنیده بشه و توصیه مناسب بهت بشه و بدون هیچ استرس و فشاری بتونی تصمیم بگیری.

مطمئن باش هر اتفاقی بعد از جلسه مصاحبه بیفته دوستی تو و ابر طلایی همیشگیه

از طریق دکمه زیر می تونی فرم رزرو وقت مصاحبه رایگان حضوری (و در شرایط خاص) تلفنی رو رزرو کنی: