تا پایان راه با شما هستیم. قول می دهیم. مردانه...

تا پایان راه با شما هستیم. قول می دهیم. مردانه…

قول مردانه در ابر طلایی

برایتان خبر خوشی داریم. خبر خوشی که با یک قول مردانه از طرف ما به شما آغاز می شود.

قول می دهیم تا پایان راه با شما باشیم. قول مردانه…

شما می توانید از همین حالا با اطمینان کامل، محصولات و خدمات ابر طلایی را تهیه کنید. و از ضمانت های سه گانه برخوردار شوید.

در این ضمانت ها، در صورت رضایت نداشتن، تمام وجه پرداختی شما بدون قید و شرط بازگردانده می شود. برای آگاهی از شرایط آسان و فوق العاده این ضمانت ها لطفا ادامه مطلب را بخوانید.

 به شما هم توصیه می کنیم اگر به محصولاتتان اعتماد و اعتقاد راسخ دارید، این گونه ضمانت ها  یا گارانتی ها را ارائه کنید. 

ضمانت های سه گانه ابر طلایی عبارتند از:

  1. ضمانت کارایی
  2. ضمانت رضایت
  3. ضمانت تعویض

 

ضمانت کارایی، رضایت و تعویض

کلیه محصولات و خدمات ابر طلایی دارای ضمانت بدون قید‌وشرط برای بازگشت وجه سرمایه‌گذاری هستند.

 

  •  ضمانت کارایی 

 

«ما به کاربردی بودن و اثرگذار بودن آموزش‌هایمان اطمینان کامل داریم. چون هم خودمان عمل می‌کنیم و هم موفقیت دیگران را در به کار بستن این آموزش‌ها از نزدیک دیده‌ایم. برای همین کل ریسک عملی نبودن این آموزش‌ها را قبول می‌کنیم. اگر شما کارایی و اجرایی بودن خدمات و محصولات ما را نپذیرفتید، بدون هیچ قید و شرطی، وجهی که پرداخت کرده‌اید را به شما باز می‌گردانیم. معیار این ضمانت تنها نظر شماست»

 

  • ضمانت رضایت یک‌ساله

 

«شما این فرصت را دارید در طی یکسال پس از تهیه این محصول، از آن استفاده کنید و اگر رضایت نداشتید اعلام کنید و پس دهید. ما بدون هیچ قید و شرطی پولی که پرداخت کرده‌اید را به شما باز می‌گردانیم. معیار این ضمانت تنها نظر شماست»

  • ضمانت تعویض سه‌ساله

«شما می‌توانید هر زمانی که خواستید از محصولات ارائه شده توسط ابر طلایی استفاده کنید. ما این ضمانت را می‌دهیم که اگر محصول دچار عیب و نقص فیزیکی و غیرفیزیکی باشد (مثلاً قابل مشاهده در انواع دستگاه‌های مشخص شده نباشد) یا نسخه جدیدی از آن ارائه شود، بدون هیچ قید و شرطی آن را تعویض کنیم. معیار این ضمانت تنها نظر شماست و باید برای محصولات فیزیکی، نسخه معیوب یا قبلی را تحویل دهید.»

برای مشاهده محصولات ابر طلایی اینجا را انتخاب کنید