گزارش برگزاری سمینار فروش المبارک

فروش المبارک برگزار شد

فروش المبارک کامل را از اینجا دریافت کنید (کلیک یا لمس کن)

 

با حضور پرشور و عالی شرکت کننده های عزیز فروش المبارک عالی تر از هر سمیناری برگزار شد

  فروش المبارک

 

در این سمینار دکتر احمد حلت مثل همیشه پرانرژی و پرقدرت روی سن رفتن و با آموزش های فوق العاده شون انگیزه بالایی رو در وجود مخاطبین ایجاد کردن تا بتونن در دوران رکود تلاش شون رو افزایش بدهند. تلاشی که نتیجه اون فروش و رونق بیشتر خواهد بود.

 

دکتر احمد حلت توضیح دادن که ما برای ایجاد یک ارتباط قوی ، فقط ۷۰ ثانیه وقت داریم تا اثرگذار باشیم. و اگر بتونیم اثرگذاری قوی داشته باشیم ، قطعا به فروش خیلی نزدیک میشیم.

در انتهای سخنرانی دکتر احمد حلت ، توسط مجموعه ابرطلایی و مدیر موفق این مجموعه علی درجزینی ، از زحمات پربار جناب دکتر حلت تقدیر و لوح یادبود ابرطلایی تقدیم ایشون شد.

 

در ساعت استراحت مخاطبین ضمن استفاده از پذیرایی ، فرصت این رو داشتن که با اساتید و مهمانان ویژه مثل دبیرکل خانه صنعت و معدن ایران ، مدیران عامل برندهای موفق و … هم کلام بشن و شبکه سازی حرفه ای رو انجام بدن.

 

در این سمینار مهمانان ویژه ای حضور داشتن. جناب پرفسور باهر (استاد عالی دانشگاه) ، دکتر سیدا (مرد حافظه ایران) ، مهندس فرهادیه (مسئول دفتر سرمایه گذاری مسکن وزارت راه و شهرسازی) ، مهندس مرتضوی (دبیرکل خانه صنعت و معدن ایران) ، دکتر میوه چی (مدیرعامل شرکت افراتاب) ، سرکار خانم ماهرخ فلاحی (هم موسس انجمن زنان کارآفرین) و … که با حضورشون در اسن سمینار باعث افتخار همه ما شدن.

 

بعداز زمان استراحت ، استاد حسین موسویان روی سن اومد و انجام حرکات ورزشی صحیح ، کم به رفع خستگی مخاطبین کرد.

 

بلافاصله بعداز انجام حرکات ورزشی کلیپ معرفی علی درجزینی (معلم کارآفرینی و کارآفرین نمونه کشوری) روی سن اومد و با آموزش های تخصصی تکنیک های افزایش فروش در دوران رکود ، مخاطبین رو سر ذوق آورد.

آموزش هایی که با بازی ها و ابزار جالبی ارایه شدن. علی درجزینی معتقده که اگر آموزش با استفاده از وسایل و ابزار متنوع و بازی های گروهی ارایه بشه ، میتونه تا ۸۰ درصد اثرگذارتر باشه و کارایی بیشتری در زندگی شخصی و شغلی شما داشته باشه.

 

در بخش سوم از سمینار ، علی درجزینی با دعوت بهروز فروتن ، کارآفرین نمونه ای که تا به حال بیش از ۴۰۰ لوح و تندیس کارآفرینی رو از دست تمام رئیس جمهورها و وزرای کشورمون دریافت کرده ، پنل پرسش و پاسخ رو با ایشون برگزار کرد.

 

در این پنل مخاطبین تونستن پاسخ پرسش های خودشون رو از کسی که در طی ۶۷ سال فعالیت کاری ، تونسته ۳۵ سال در قله اوج اقتصادی و بیش از ۳۰ سال رو در اوج محبوبیت باشه بگیرن.

در انتهای پنل پرسش و پاسخ ، علی درجزینی به پاس حضور بهروز فروتن بزرگ در سمینار فروش المبارک ، لوح یادبود ابرطلایی رو به ایشون هدیه داد.

لوحی که تقریبا ۱۰ سال قبل خودش به عنوان کارآفرین نمونه از دست آقای فروتن دریافت کرده بود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *