فروش المبارک

گزارش برگزاری نوبت دومِ سمینار فروش المبارک

فروش المبارک کامل را از اینجا دریافت کنید (کلیک یا لمس کن)

 

دومین نوبت سمینار فوق العاده فروش المبارک با همت مجموعه آموزشی ابرطلایی و با سخنرانی استاد علی درجزینی (معلم کارآفرینی) ، دکتر احمد حلت (مدیرمسئول مجله موفقیت) و پنل پرسش و پاسخ سرکار خانم زهرا نقوی (کارآفرین برتر کشوری) با موضوع راهکارهای افزایش فروش در دوران رکود در روز چهارشنبه ۲۹ آبان با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از علاقه مندان به شکوه اقتصادی ایران در سالن کوثر دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران برگزار شد.

فروش المبارک

در این سمینار با حضور پرشور علاقه مندان به شکوه اقتصادی سرزمینمان برگزار شد ، دکتر احمد حلت درباره چگونگی حفظ انگیزه در دوران سخت اقتصادی سخنرانی نمود. دکتر حلت رکود را چیزی جز عدم تلاش بسیاری از کسب و کارها که به علت سردی در ادامه راه گرفتار باورهای غلط شده اند ، نمی‌داند. به نظر وی زمانی می‌توانیم موفق باشیم که ضمن یادگیری روشهای صحیح کسب و کار ، باورهای سالم و صحیح درباره تلاش کردن و نتیجه گرفتن داشته باشیم.

بعداز سخنرانی دکتر حلت زمان استراحت فرارسید و حضار با نوشیدنی گرم دلپذیری پذیرایی شدند. در زمان استراحت بهترین فرصت برای شبکه سازی صاحبان کسب و کار، مدیران و علاقه مندان به فعالیت های اقتصادی بود. در این زمان فرصت های طلایی بسیار عالی برای توسعه روابط حرفه ای ایجاد شد که حضار با علاقه از این فرصت بهره بردند.

در زمان دوم سخنرانی استاد علی درجزینی با محوریت تکنیک های فروش در دوران رکود آغاز شد. استاد علی درجزینی تعریف جدید و متفاوتی از رکود ارایه کردند که باعث تغییر دیدگاه حضار گردید.

استاد علی درجزینی معتقد است رکود در بازار به معنای تغییر شکل بازار است. وی با نمایش ظرف های شیشه ای به شکل های مختلف نشان داد که ظرف بازار می تواند به شکل های متفاوتی تغییر کند. و تاکید کردند که هر کسی در بازار ایران با این تغییرات همسو نشود ، از بازار غافل مانده و نمی تواند سوددهی مناسبی را از کسب و کارش انتظار داشته باشد.

استاد علی درجزینی در ادامه از تکنیک های ناب افزایش فروش در دوران رکود صحبت کردند که هر کدام از این تکنیک ها می توانند کمک های بسیار زیادی به افزایش سریع فروش در کسب و کارها نمایند.

در انتهای سخنرانی استاد علی درجزینی از سرکار خانم زهرا نقوی (مدیرعامل شرکت ارسباران شیمی) که از زنان کارآفرین برجسته کشور می باشند ، دعوت کردند که به روی سن بیایند و از تجربیات ارزنده خود برای حضار سخن بگویند.

حضور خانم نقوی با استقبال پرشور حضار همراه بود. ایشان ضمن معرفی کوتاه خود و فعالیت هایشان در عرصه سخت اقتصادی کشورمان ، از تجربیات نابی که باعث رشد و پیشرفت خودشان و کشورمان شده است صحبت نمودند.

در این حین استاد علی درجزینی با پرسش های کارشناسانه مطالبی را به حضار منتقل کردند که بتواند ره صد ساله را برای حضار کوتاه تر نماید.

و همیچنین حضار نیز توانستند سوالات خود را در حد وقت باقی مانده از استاد درجزینی و خانم نقوی پرسیده و پاسخ دریافت نمایند.

در انتهای این سمینار دوره های آموزشی مجموعه آموزشی ابرطلایی معرفی کوتاهی شدند تا علاقه مندان به رشد و توسعه کسب و کار بتوانند با شرکت در دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت ، رشد و پیشرفت خود و کشور عزیزمان ایران را تضمین کنند.

فروش المبارک

سمینار فروش المبارک در ۱۷ مهر ماه برای نوبت اول با استقبال بسیار زیاد برگزار شد و باعث شد تا مجموعه آموزشی ابرطلایی با حمایت های معنوی و کمک های فراوان مراکز مختلف نسبت به برگزاری نوبت دوم همت گمارد. سمینار نوبت دوم فروش المبارک با حمایت خبرگزاری ایسنا ، شرکت یکتانت ، رسانه خبری آنلاین نوپانا ، رسانه خبری آنلاین مدیراینفو ، رسانه تصویری آنلاین نماشا ، رسانه دیجیتال مارکتینگ DmBoard ، شبکه تلویزیونی ایران کالا ، دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران و بنیاد حامیان دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد.

فروش المبارک

 

و خبر خوش اینکه سمینار فروش المبارک برای نویت سوم

به زودی رونمایی میشه و میتونید در نوبت سوم این سمینار شرکت کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *