گزارش سمینار رازهای موفقیت در کسب‌وکار ۲۰۲۰

 

روز جمعه ۱۳ دی ماه، سمینار رازهای موفقیت در کسب‌وکار ۲۰۲۰ در دانشکده روانشناسی دانشگاه تهران برگزار شد.

در این سمینار، استاد علی درجزینی و استاد بابک بهمن خواه حضور داشتند و آموزش‌ها و توضیحات کاربردی را ارائه دادند.

سمینار رازهای موفقیت در کسب‌وکار ۲۰۲۰ ساعت پانزده (۳ بعدازظهر) آغاز شد. تا پیش از سمینار اکثر شرکت‌کنندگان از راه رسیده بودند.

 

این سمینار با حضور حسین موسویان روی سن آغاز شد. ایشان که متخصص کنترولوژی (پیلاتس) هستند، با چند حرکت ورزشی ساده خستگی و خمودگی را از مخاطبین دور کردند. این حرکات ورزشی از آن جهت ارزشمند بودند که توسط هر شخصی و در هر زمان و مکانی قابل اجرا هستند.

 

 

سپس استاد علی درجزینی سخنرانی خود را شروع کردند. علی درجزینی ابتدا مرور کوتاهی بر مطالب سمینار فروش المبارک نوبت سوم و چهارم داشتند. البته اکثر شرکت‌کنندگان این سمینار در یکی از دو سمینار نوبت سوم یا چهارم فروش المبارک هم حضور داشتند. با این حال، بیان چکیده‌ای از مطالب برای افرادی که به دعوت دوستان خود در سمینار  رازهای موفقیت در کسب‌وکار ۲۰۲۰ شرکت کرده بودند جالب بود.

(برای خواند و دیدن گزارش سمینار فروش المبارک نوبت سوم اینجا، و نوبت چهارم اینجا را کلیک کنید.)

 

 

 

علی درجزینی توضیح دادند که دو و حتی پنج برابر کردن فروش در دوران رکود اقتصادی هم ممکن است. البته ابتدا باید تعریف رکود اقتصادی را بشناسیم: زمانی که با راه و روش‌هایی که قبلا کسب درآمد می‌کردیم دیگر نتوانیم فروش (محصولات یا خدمات) داشته باشیم.

پس شناخت بازار، مردم، حالات فرهنگی و اجتماعی و… به ما کمک می‌کند راه و روش موثرتری را جایگزین کنیم.

در این سمینار – که در روزهای ابتدایی سال ۲۰۲۰ میلادی برپا شد – راهکارهایی برای برنامه‌ریزی موثر و متفاوت به بهانه سال جدید مطرح شد. هرچند برای شروع یک مسیر موثرتر، نیازی به تاریخ و رویداد خاصی نیست؛ اما شروع چنین مسیری اگر امروز باشد بهتر از فرداست.

پیدا کردن این روش و به کار بردن آن به شکلی که منجر به فروش عالی بشود، مهارتی است که شرکت‌کنندگان در کارگاه فروش انفجاری خواهند آموخت. این کارگاه در دو روز (۱۹ و ۲۰ دی) برگذار می‌شود.

 

 

 

از اتفاقات دیگری که در بخش اول سمینار افتاد، دعوت از دختر خانمی بود که در دوره قبلی سمینار فروش المبارک برنده شده بود. او روی سن آمد و چند جمله از آموزش‌هایی که از استاد درجزینی به خاطر سپرده بود را بیان کرد و جایزه‌اش را که بلیت پرواز با هواپیمای تفریحی بود از دست استاد درجزینی دریافت کرد.

 

 

آنتراکت این سمینار ساعت چهارونیم بود. نکته جالب این بود که بسیاری از مخاطبین همچنان مشغول یادداشت نکاتی بودند که بیان شده بود. به همین دلیل، جمعیت بسیار آهسته از سالن همایش وارد سالن انتظار شدند.

 

 

در زمان آنتراکت از شرکت‌کنندگان با چای پذیرایی شد. این فرصت مناسبی بود که علاقمندان برای حضور در کارگاه فروش انفجاری ثبت‌نام کنند، زیرا برای کسانی که در سمینار رازهای موفقیت در کسب‌وکار ۲۰۲۰ شرکت کرده بودند و همان روز هم حضور خود را قطعی می‌کردند، تخفیف مناسبی در نظر گرفته شده بود.

 

 

 

پس از آنتراکت و شروع بخش دوم سمینار، استاد بهمن خواه روی سن آمدند. حنجره و گلوی ایشان پس از سمینار روز قبل (فروش المبارک) دچار کمی مشکل شده بود، با این حال توانستند مثل همیشه به خوبی با مخاطبان ارتباط بگیرند و سخنرانی خود را ارائه بدهند.

 

 

در این بخش، علی درجزینی و بابک بهمن خواه با همکاری هم توضیحات بیشتری درباره مهندسی مجدد روحیه دادند. البته توضیحات و آموزش کامل این موضوع از مواردی است که شرکت‌کنندگان در کارگاه فروش انفجاری یاد خواهند گرفت. این کارگاه به همت علی درجزینی و بابک بهمن خواه برگذار می‌شود.

 

 

 

در ادامه برندگان این دوره از سمینار فروش المبارک هم معرفی شدند و برای دریافت جایزه خود (بلیت پرواز با هواپیمای تفریحی) روی سن آمدند.

 

 

پس از پایان سمینار، افراد بیشتری برای ثبت‌نام در کارگاه فروش انفجاری به مسئولین مراجعه کردند. برخی هم طبق روال سمینارهای گذشته، به گرفتن عکس یادگاری با استادها و پرسیدن سوالات مشغول شدند.

 

 

 

 

 

سمینار رازهای موفقیت در کسب‌وکار ۲۰۲۰ با مدیریت مناسب اجرا شده و پایان رسید.

بسیاری از شرکت‌کنندگان هم وعده دیدار مجددشان را برای روز شروع کارگاه (۱۹ دی) قرار دادند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *