گزارش سمینار سال تحویل طلایی

به شرکت کنندگان این سمینار وعده داده بودیم که “هدف گذاری حرفه ای برای مدیران، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار” را ارائه دهیم. 

الوعده وفا؛

سمینار سال تحویل طلایی در تاریخ هفدهم اسفند به بهترین شکل ممکن و با ارائه ناب ترین مفاهیم آموزشی برای پیشرفت و برنامه ریزی مدیران و صاحبان کسب و کار برگزار شد.

در این نوشتار شما گزارش این سمینار را خوانده و با گزیده مطالب ارائه شده آشنا خواهید شد.

ورزش را دست کم نگیرید

در تمام کلاس ها و سمینارهای آموزشی ابرطلایی ابتدا با ورزش و نرمش شزکت کنندگان از نظر روحی آماده دربرگیری اطلاعات و آموزش ها می شوند.

در این سمینار نیز “محمد کریمی” که از دانشجویان رهبران کارآفرینی ابرطلایی بوده و مربی بدنسازی است، همراه شرکت کنندگان بود تا با حرکات اصلاحی و کششی انرژی شرکت کنندگان را چندین برابر کرده و صبح جمعه خوبی را برای آن ها رقم زند.

هدف سمینار سال تحویل طلایی

علی درجزینی در این سمینار همراه شرکت کنندگان بود تا آن ها را با برنامه ریزی صحیح مالی در سال ۱۳۹۸ آشنا نماید.

او از شرکت کنندگان خواست که ناب ترین آرزوی خود را بنویسند و از آن ها پرسید: “چندسال است که هنگام سال تحویل این آرزوها را با خود مرور می کنید؟!

چه کسانی دوست دارند که این آرزوی در سال جدید محقق شده و در سال های بعدی آن را تکرار نکنند؟

ما در این سمینار با هدف گذاری تخصصی در کسب و کار به شما کمک خواهیم کرد که به آرزوی خود نزدیک تر شده و بتوانید هدف گذاری مشخصی را داشته باشید”.

چرا سمینار سال تحویل طلایی اهمیت بالایی داشت؟

علی درجزینی در این سمینار، شرکت کنندگان را با مدلی از برنامه ریزی آشنا کرد که باعث موفقیت سازمان های به نامی شده است.

به علاوه این موضوع، آن ها با سبک بین المللی دوره مدیران برتر و یک بازرگان ژاپنی (میتسو نوماساوا) آشنا شدند.

گزیده آموزش ها

علی درجزینی در رابطه با هدف گذاری صحیح بیان کرد: “دو نوع اقدام برای رسیدن به اهداف وجود دارد ۱- اقدام کنشی ۲- اقدام واکنشی.

اقدام کنشی اقدامی است که منشا آن درونی و برگرفته از افکار و تصمیمات خودمان است که این اقدام به قوت ها و ضعف هایمان بستگی دارد.

اقدام واکنشی اقدامی است که منشا آن بیرونی و برگرفته از فرصت ها و تهدیدهای بیرونی و به شرایط خارجی بستگی دارد.

در سال ۱۳۹۸ واکنش های ما هستند که شرایط را می سازند، ما باید برای واکنش های هوشمندانه آماده باشیم. در سال آینده کسانی رشد می کنند که واکنش گرای قهاری بوده، از انرژی بالایی برخوردار و از واکنش ها هراسی نداشته باشند”.

علی درجزینی در این سمینار برای شرکت کنندگان چگونگی اجرایی این مهم را شرح داد.

یک خبر شیرین و یک خبر تلخ

سخنران سمینار سال تحویل طلایی راوی یک خبر تلخ و یک خبر شیرین برای حضار بود که خالی از لطف نیست شما نیز از آن ها آگاهی داشته باشید.

خبر شیرین: سال ۱۳۹۹ سال رونق اقتصادی است، اگر جامعه بین الملل و روابط بین المللی ما به همین شکل پیش برود.

خبر تلخ: تنها کسانی می توانند رونق اقتصادی سال ۱۳۹۹ را ببینند که از سال ۱۳۹۸ با موفیت بیرون آمده و واکنش های درستی نسبت به موضوعاتی که پیش خواهد آمد، داشته باشد.

این مهم چگونه ممکن است؟

تنها راه نجات از سقوط و همچنین عملی شدن پیشرفت در سال ۱۳۹۸، “آموزش” است، افراد باید آموزش ببینند تا بتوانند سال آینده را به خوبی پشت سر بگذارند و علاوه بر آموزش باید با اشخاصی رفت آمد کرد که انرژی حرکت و پیشرفت را بالاتر برده و انگیزه بیشتری بدهند.

دوام در سال ۱۳۹۸ با یک تئوری مهم

علی درجزینی  برای شرکت کنندگان این سمینار “تئوری مدیریت اقتضایی” را شرح و بسط داد که سهم عظیمی در موفقیت افراد در سال آینده خواهد داشت.

او بر این موضوع تاکید داشت که؛ سال ۱۳۹۸ سال قدم های بزرگ نیست بلکه سال قدم های کوچک و مستمر است تا اگر اشتباهی رخ داد و اقدامی نادرست صورت گرفت، بتوان آن را به راحتی اصلاح نمود.

حضور بازرگانی ژاپنی

همان گونه که پیش تر گفته شد؛ این سمینار با حضور یک فرد موفق ژاپنی همراه بود که برای حضار ار رموز موفقیت کشور ژاپن صحبت نمود.

به زودی گزارش این قسمت از سمینار سال تحویل طلایی برای شما عزیزان منتشر خواهد شد.

یک فرصت ویژه

مجموعه ابرطلایی با طراحی یک تست کاربردی که با همراهی ۱۰ هزار کارآفرین طراحی شده است، به شما کمک خواهد کرد که بتوانید تشخیص دهید در سال ۱۳۹۸ چند درصد شانس موفقیت و پیشرفت دارید. 

این تست رایگان هدیه ابرطلایی به شماست، آن را از دست ندهید

آزمون آنلاین شانس موفقیت کسب و کار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *