گزارش سومین روز از ششمین دوره آچارهای پولساز

دوره ی آچارهای پولساز یکی از دوره های کاربردی و پرطرفدار ابرطلایی است که توانسته بسیاری از کسب و کارها را دگرگون کند.

شرکت کنندگان این دوره بر این نظرند که این دوره توانسته باعث تولد ایده های نابی در کسب و کار آن ها شده و راه موفقیت را به آن ها نشان دهد.

در تاریخ دوازدهم بهمن، سومین جلسه از ششمین دوره ی آچارهای پولساز برگزار گردید و شرکت کنندگان باید سومین جلسه از آموزش های این دوره را می گذراندند.

علی درجزینی در جلسه سوم از فاز “تجاری سازی”، دانشجویان خود را با مطالب و مفاهیم نابی آشنا کرده و آن ها را در جریان رسیدن به هدف و موفقیت قرار داد.

دانشجویان دوره ی آچارهای پولساز، در  این دوره دریافتند که هر فردی در زندگی و کسب و کار، دارای یک توانایی است که باید آن را بشناسد و بتواند بنا به آن توانایی، در زندگی و کسب و کارش تصمیمات درستی را اتخاذ نماید.

مدرس و سخنران این دوره ویژگی هریک از این توانایی ها را با جزئیات بیان کرد، تا دانشجویان و شرکت کنندگان تشخیص دهند در زندگی دارای چه توانایی و نگرشی هستند.

علی درجزینی درباره این توانایی ها گفت:

برخی از افراد برای ارتباط و دوستی نیاز به تفکر و اطلاعات زیادی دارند.

افرادی که دارای این توانایی هستند؛ در هر کسب و کاری که فعایت می کنند، ابتدا تحقیق می کنند و اطلاعاتی را به دست می آورند تا بر مبنای آن تصمیمات درستی بگیرید.

این دسته از افراد باید بررسی نمایند که کسب و کارشان تا چه مقدار به این توانایی احتیاج دارد.

یا مثلا دسته دیگری از افراد برای برقراری ارتباط (دوستانه، بیزینسی و …) نیاز به اطلاعات دقیقی دارند و در همه شرایط گوش به زنگ هستند تا یک برداشت محتاطانه داشته باشند.

آن ها سخت با دیگران کانکت شده و سخت اعتماد می کنند.

این نوع از افراد باید بررسی نمایند که کسب و کارشان تا چه مقدار به این توانایی احتیاج دارد.

علی درجزینی ضمن توضیح درباره ی سایر توانایی ها، از دانشجویان این دوره خواست که میزان برخورداری خود از این توانایی ها را بنویسند و ذکر کنند که خودشان و کسب و کارشان به چه مقدار از این توانایی ها احتیاج دارد.

محجوب بودن یا نبودن؟!

در ادامه ی این جلسه، علی درجزینی مبحث میزان “محجوب بودن” در کسب و کار را بیان کرده و به دانشجویان این دوره گفت: “فرض کنید به یک مهمانی و یا عروسی رفته اید، شما بر سر میز و کنار افرادی می نشینید که از قبل می شناختید و یا بر سر میز و کنار کسانی می نشنید که غریبه هستند؟!

اگر در کنار افراد آشنا می نشینید میزان محجوبیت شما بیشتر از افرادی است که کنار افراد غریبه می نشینند.

البته توجه داشته باشید که در اینجا محجوبیت به معنی “حجاب داشتن” و “خجالتی بودن” نیست، این کلمه به معنای یک نوع توانایی است در شما که کم یا زیاد وجود دارد.

حال این محجوبیت در کسب و کار باید به چه شکلی باشد؟

علی درجزینی در اینباره توضیح داد: “اگر کسب و کار شما به شکلی است که باید به طور مداوم با مشتری هایی خاص در ارتباط باشید، نیاز است پرسنلی داشته باشید که محجوب تر هستند؛ یعنی با افراد از قبل آشنا، ارتباط بهتری برقراری می کنند.

اگر کسب و کار شما به شکلی است که باید به طور مداوم با مشتری های جدید در ارتباط باشید، نیاز است پرسنلی داشته باشید که از میزان محجوبیت کمتری برخوردار هستند؛ یعنی بتوانند با افراد غریبه ارتباط خوبی را برقرار کنند.”

فاز تجاری سازی دوره ی آچارهای پولساز  در سه جلسه برگزار شده و دانشجویان با پشتیبانی همه روزه از سوی ابرطلایی، در انتظار یکم اسفندماه و برگزاری فاز “ناب آفرینی” از ششمین دوره ی آچارهای پولساز هستند.

آشنایی با دوره‌ی آچارهای پولساز

 

 

3 پاسخ
  • سیده سمیه حسینی
   سیده سمیه حسینی گفته:

   با سلام و احترام
   ممنون از توجه و همراهی شما
   دوست گرامی محبت می کنید دقیقا بفرمایید کدام تصاویر تکراری اند تا نسبت به اصلاح آنها اقدام نماییم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *