گزارش ششمین روز از ششمین دوره آچارهای پولساز

همانطور که پیش تر و در گزارش های قبلی گفتیم، ششمین دوره آچارهای پولساز با هدف راه اندازی و رونق کسب و کارها با تمام انرژی برای شرکت کنندگان برگزار شد. 

این دوره شامل شش جلسه حضوری است و با برگزاری بازارچه کارآفرینی به شرکت کنندگان کمک می کند که کسب و کار خود را راه اندازی کرده و ایده های خود را عملیاتی کنند. 

می توانید گزارش جلسات پیشین را مطالعه کنید تا بیشتر و بهتر با این دوره آشنا شوید

سمینار کارآفرین ثروتمند (جلسه اول)

جلسه دوم

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

در جلسه ششم چه گذشت؟

علی درجزینی در این جلسه به شرکت کنندگان توضیح داد که چگونه در کسب و کار کارکرد عاطفی و عملکردی را مدنظر قرار داده و از بین این دو عملکرد آنچه که کسب و کارشان را از دیگران متمایز می کند را تشخیص داده و انتخاب کنند.

علی درجزینی در خصوص این موضوع گفت: «من پیشنهاد میکنم “تفاوت” مشخصی را در کسب و کارتان مدنظر قرار دهید. تفاوت یعنی؛ ت: تعهد/ ف:فراتر /و:وعده/ ت: تو»

علی درجزینی در ششمین جلسه از دوره آچارهای پولساز، شرکت کنندگان را هوشیار کرد که برای راه اندازی و پیشرفت در کسب و کار احتیاجی نیست تمام سرمایه ای که لازم دارند را به طور کامل داشته باشند!

او در این رابطه مثالی را عنوان کرد: “افرادی هستند که به من مراجعه می کنند و می گویند من برای راه اندازی کسب و کارم به ۵۰۰ میلیون نیاز دارم و اکنون همچین پولی را نمی توانم تامین کنم؛ اما این تفکر صحیحی نیست! اگر کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید، به اندازه ی ۵۰۰ میلیون ارزش داشته باشد یعنی شما آن ۵۰۰ میلیون را دارید”

علی درجزینی در دوره ی آچارهای پولساز راز این موضوع مهم را برای شرکت کنندگان شرح داد.

می توان گفت که شرکت کنندگان ششمین دوره آچارهای پولساز، در طی این شش جلسه، هرآنچه که برای راه اندازی و توسعه کسب و کارشان باید می دانستند، دریافتند.

در طی این سه جلسه کوچ های ابرطلایی در طی ساعت های کلاس و روزهای عادی به صورت حضوری و غیرحضوری همراه شرکت کنندگان بوده و آن ها دنبال و راهنمایی می کردند تا تک تک آن ها مسیر را به درستی طی کرده و به موفقیت نزدیک شوند.

گفتنی است که ششمین جلسه این دوره یک مهمان ویژه داشت؛ خانم آنجلیکا روسی

آنجلیکا روسی خانمی ایتالیایی‌ست که توانسته در ایران کسب و کار موفقی را راه اندازی کرده و کتاب پرفروشی را به چاپ برساند.

با آنجلیکا روسی بیشتر آشنا شوید

شرکت کنندگان دوره های ابرطلایی چه نظری درباره آموزش ها دارند؟

یک پیشنهاد ویژه

شما می توانید در خصوص دوره های ابرطلایی مصاحبه و مشاوره رایگان (تلفنی یا حضوری) داشته باشید؛ فقط کافیست عبارت NMB را به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۳۲۵ ارسال کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *