گارانتی محصولات ابر طلایی

کلیه دوره ها و محصولات ابر طلایی دارای گارانتی اثربخشی می‌باشند

کلیه دوره ها و محصولات ابر طلایی دارای گارانتی اثربخشی می‌باشند

گارانتی اثربخشی دوره های آموزشی:

در جلسه اول شرکت کنید و در صورت عدم رضایت از آموزش‌ها، همانجا انصراف دهید و تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

تا پایان دوره در تمام جلسات حاضر شوید، تمام تمرینات را انجام دهید و تمام برنامه‌های پشتیبانی را پاسخ دهید؛ اگر آموزش‌ها اثرگذار نبود، تمام وجه خود را دریافت کنید.

گارانتی محصولات آموزشی:

شما می توانید از همین حالا با اطمینان کامل، محصولات و خدمات ابر طلایی را تهیه کنید. و از ضمانت های سه گانه برخوردار شوید.

در این ضمانت ها، در صورت رضایت نداشتن، تمام وجه پرداختی شما بدون قید و شرط بازگردانده می شود. برای آگاهی از شرایط آسان و فوق العاده این ضمانت ها لطفا ادامه مطلب را بخوانید.

به شما هم توصیه می کنیم اگر به محصولاتتان اعتماد و اعتقاد راسخ دارید، این گونه ضمانت ها را ارائه کنید.

ضمانت های سه گانه ابر طلایی عبارتند از:

  1. ضمانت کارایی
  2. ضمانت رضایت
  3. ضمانت تعویض
  •  ضمانت کارایی 

«ما به کاربردی بودن و اثرگذار بودن آموزش‌هایمان اطمینان کامل داریم. چون هم خودمان عمل می‌کنیم و هم موفقیت دیگران را در به کار بستن این آموزش‌ها از نزدیک دیده‌ایم. برای همین کل ریسک عملی نبودن این آموزش‌ها را قبول می‌کنیم. اگر شما کارایی و اجرایی بودن خدمات و محصولات ما را نپذیرفتید، بدون هیچ قید و شرطی، وجهی که پرداخت کرده‌اید را به شما باز می‌گردانیم. معیار این ضمانت تنها نظر شماست»

  • ضمانت رضایت یک‌ساله

«شما این فرصت را دارید در طی یکسال پس از تهیه این محصول، از آن استفاده کنید و اگر رضایت نداشتید اعلام کنید و پس دهید. ما بدون هیچ قید و شرطی پولی که پرداخت کرده‌اید را به شما باز می‌گردانیم. معیار این ضمانت تنها نظر شماست»

  • ضمانت تعویض سه‌ساله

«شما می‌توانید هر زمانی که خواستید از محصولات ارائه شده توسط ابر طلایی استفاده کنید. ما این ضمانت را می‌دهیم که اگر محصول دچار عیب و نقص فیزیکی و غیرفیزیکی باشد (مثلاً قابل مشاهده در انواع دستگاه‌های مشخص شده نباشد) یا نسخه جدیدی از آن ارائه شود، بدون هیچ قید و شرطی آن را تعویض کنیم. معیار این ضمانت تنها نظر شماست و باید برای محصولات فیزیکی، نسخه معیوب یا قبلی را تحویل دهید.»

برای مشاهده محصولات ابر طلایی اینجا کلیک کنید

علی درجزینی

علی درجزینی

مدرس و مشاور کسب و کار

من
علی درجزینی
اثربخشی کلیه محصول آموزشی ابر طلایی را گارانتی می‌کنم و شما می‌توانید طبق شرایط مندرج در همین صفحه وجه پرداختی خود را دریافت کنید.